Kamienica przy ulicy Św. Mikołaja 56/57 we Wrocławiu oferuje pod wynajem atrakcyjne cenowo lokale na biura i inną działalność usługową – o powierzchni od 8 do 50 m2.

Wielkim atutem jest lokalizacja kamienicy – 400 m od wrocławskiego Rynku, 200 metrów od placu Jana Pawła II.

Blisko jest od nas do każdego punktu w Centrum Wrocławia. Zobacz mapkę.

Także dojazd jest dogodny – zarówno komunikacją miejską, jak i samochodem. Naszymi najemcami są m. in. kancelarie adwokackie, biura rachunkowe, finansowe i ubezpieczeniowe.

W odległości niespełna 30 metrów od kamienicy jest wjazd na duży, ogólnodostępny parking podziemny.

Kamienica jest biurowcem cieszącym się dużym zainteresowaniem potencjalnych najemców. Wynajmowane lokale przy zmianie najemcy są odświeżane – kolorystykę ścian wybiera najemca. Kamienica jest bezpieczna – monitorowana. Dostęp do lokali jest nieograniczony – całodobowy i przez 7 dni w tygodniu – najemca ma pełną dowolność w wyborze godzin pracy, zgodnie z profilem prowadzonej działalności. W lokalach zainstalowane są domofony. W każdym lokalu jest dostęp do szybkiego i niezawodnego Internetu do 600 Mb/s.

Zapraszamy do kontaktu z nami – udzielimy wszelkich informacji. Sprawimy, że oferta będzie idealnie dopasowana do Państwa potrzeb.

W chwili obecnej wszystkie lokale są wynajęte. Przygotowujemy kolejne na sierpień 2018 r. Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, na której znajdą się najnowsze informacje.

Kategorie: plan Wrocławia